English
Albanian

Shtëpia, Hoteli, Restoranti, Biznesi Juaj janë simboli i mundit dhe realizimit të ëndërrave Tuaja. Por vjen një ditë ... Një pakujdesi e çastit dhe zjarri, ose rreziqet natyrore mund ta dëmtojnë këtë investim...

Lexo më shumë

Për Ju bankiere EUROSIG ofron sigurime të veçanta për aktivitetin e Bankës, të cilat ofrojnë mbulim në sigurim për një gamë rreziqesh, të cilat mund të dëmtojnë aktivitetin ...

Lexo më shumë

Për Ju ndërtues dhe zbatues projektesh EUROSIG ofron lloje të ndryshme të sigurimeve inxhinierike, të cilat Ju ofrojnë...

Lexo me shume

Ofron mbulim për anijet dhe mjetet e tjera lundruese dhe përgjegjësinë e riparuesve dhe ndërtuesve.ofron mbulimet për sigurimin e trupit të avionëve...

Lexo më shumë

NJOFTIM: Kompania Eurosig, zhvillon konferencėn pėr shtyp “Pėr ēeljen e fushatės publicitare tė 2016-ės “ ku edhe prezanton imazhin e shoqėrisė per vitin 2016-tė,trajnerin e kombėtares Kuq e Zi De Biassi ku Eurosig edhe nė kuadėr tė Kampionatit Europian i cili zhvillohet nė kėtė Qershor 2016-tė,nė tė cilin do tė marrė pjesė edhe Shqipėria,lanēon materialet e reja publicitare nė gjithė televizionet nė vend duke filluar nga 26-Prill-2016.

info@eurosig.al

+355 (0) 42 238 999 / 899

+355 (0) 66 20 70 659

+355 (0) 42 223 841

Design by: Tirana Capital